BİYO DERMACURE BLACK

Siyah Köpekler İçin Bakım Şampuanı 

 

BİLEŞİMİ: Siyah renkli, hindistan cevizi kokulu bir şampuandır. Bileşiminde PEG-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Cocamidopropyl Betain, Sodium Cocoamphoacetate, Disodium Lureth Sulfosuccinate, Dodecyl Glucoside (and) Xylose (and) Decyl Alcohol, Cocamido MIPA&laureth-4, Silicone Quarternium-17 (and) Trideceth-7 (and) Tridecedth-5 (and) Methylchloroisothiazolinone, Glycol Distearat, Sodium Bicarbonate, Phenonip, Fragrans, Citric Acid içerir. 

KULLANIM SAHASI: Biyo Dermacure BLACK Şampuan, özel renk koruyucu sistemi sayesinde siyah, maun ve çikolata gibi koyu renkte tüylere sahip köpeklerin orijinal renk tonlarını korur. Tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. 6 haftalıktan büyük siyah köpeklerin temizliğinde kullanılır. 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Köpek ılık su ile tamamen ıslatılır. Avuç içine yeterli miktarda (~10 ml) Biyo Dermacure BLACK Şampuan dökülür. Deri ve tüylere uygulanan şampuan, su ile köpürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. 3-5 dakika beklendikten sonra köpükler durulanır. Havlu ile kurulanır ve taranır. Gerekirse uygulama tekrarlanır. 

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: 250 ml’lik polietilen şişelerde satışa sunulmuştur. 

Kategoriler: Tıbbi Olmayan Ürünler

Alt Kategoriler: Pet

Etiketler: Şampuan