BİYO DERMACURE DOG-LİNE

Çözelti 

Cilt ve Tüy Bakım Ürünü 

 

BİLEŞİMİ:  Biyo Dermacure DOG-LİNE Cilt ve Tüy Bakım Ürünü; Çay Ağacı Yağı, Tarçın Yağı, Neem Yağı ve Lavanta Yağı içeren bir çözeltidir. 

KULLANIM SAHASI:  Biyo Dermacure DOG-LİNE Cilt ve Tüy Bakım Ürünü; Köpekler için hazırlanmış cilt ve tüy bakım ürünüdür. İçerdiği esansiyel yağların nemlendirici etkisiyle, cildin doğal yağının kaybolmasına neden olmadan cildin pH/nem dengesinin korunmasına yardımcı olur ve cildi tahriş etmeden yumuşak, parlak ve doğal bir canlılık kazanmasını sağlar. Cildin enfekte olmasını önler. Pire, kene ve bit ısırmalarında alerjik reaksiyon gösteren ciltler için kullanımı uygundur. Pire, kene ve bitlerden ileri gelen cilt tahrişlerini giderir. Bazı cilt rahatsızlıkları neticesinde ortaya çıkan kabuk, siğil ve benzeri oluşumları bertaraf etmede esas tedaviye yardımcı olur. Köpeğin normal florasını etkilemeden, kötü kokuyu gidererek güzel kokmasını sağlar. 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Cilt üzerine doğrudan topikal olarak uygulanır. Dik şekilde duran köpeğin omuzlarının arasındaki tüyler, cildi görülecek şekilde açılır. Tüpün ağzı cilde temas edecek şekilde, omuzlarının arasına 2 eşit miktarda ya da çizgi halinde uygulanır. 15 günde 1 mikrotüp kullanımı uygundur. 8 haftalıktan küçük köpeklerde kullanılmamalıdır. 

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: Kutu içerisinde; 1 ml’lik plastik mikrotüplerde, 1ml’lik 3’lü ve 5’li plastik mikrotüplerde,2 ml’lik plastik mikrotüplerde, 2 ml’lik 3’lü ve 5’li plastik mikrotüplerde, 4 ml’lik plastik mikrotüplerde, 4ml’lik 3’lü ve 5’li plastik mikrotüplerde satışa sunulmuştur. 

 

Kategoriler: Tıbbi Olmayan Ürünler

Alt Kategoriler: Pet

Etiketler: Deri Bakım Yağı