BİYO DERMACURE HERBİO DRY FOAM

Kedi ve Köpekler İçin Kuru Köpük Şampuanı 

 

BİLEŞİMİ: Renksiz, hindistan cevizi kokulu bir şampuandır. Bileşiminde Palmarosa oil, Ammonium lauryl sulfate, Cocamidopropyl betaine, Cocamido DEA, Polysorbate 20, Phenonip, Aloe vera, Citric acid, Coconat fragrans içerir. 

KULLANIM SAHASI: Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, kedi ve köpekler için susuz olarak kullanılmak üzere hazırlanmış köpük şeklinde bir şampuandır. Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, Cymbopogon martinii bitkisinden elde edilen doğal Palmarosa yağı içerir.  Doğuda özellikle Hindistanda alternatif tedavide kullanılan Palmarosa yağı nemlendirici özelliği ile kedi ve köpeklerin cilt ve tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasını sağlar. Cildin doğal yağ dengesini korur. Derinin enfekte olmasını önler. Özel yöntemle hazırlanan köpük, bileşimindeki temizleyici maddeler ile cildi derinlemesine temizler ve tüylere parlaklık vererek daha sağlıklı gözükmesini sağlar. İçeriğindeki esans sayesinde hoş ve kalıcı bir koku verir. Hayvanın gözünü tahriş etmez, gözyaşına sebep olmaz. 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Biyo Dermacure HERBİO DRY FOAM Şampuan, özel pompası ile köpük şeklinde avuç içine püskürtülür. Enseden başlayarak, el ile friksiyon yapılarak deriye ve tüylere iyice nüfuz etmesi sağlanır. Köpükler hayvanın üzerinde 5-10 dakika bekletilir. Bir havlu ile silinerek hayvan kurulanır ve taranır. 

 

MUHAFAZA ŞARTLARI VE RAF ÖMRÜ: Kendi ambalajı içinde, oda sıcaklığında, direkt güneş ışığından uzakta muhafaza edilmelidir. Raf ömrü üretim tarihinden itibaren 2 yıldır. 

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: Özel pompası ile birlikte 250 ml'lik polietilen şişelerde satışa sunulmuştur. 

Kategoriler: Tıbbi Olmayan Ürünler

Alt Kategoriler: Pet

Etiketler: Şampuan