BIYO RİVODERM

KREM - DERİ BAKIM ÜRÜNÜ 

80 g - 100 g 

 

BİLEŞİMİ: Biyo RİVODERM Krem; Acrinol içeren sarı renkte kokusuz ve yağsız bir kremdir. 

KULLANIM SAHASI: Biyo RİVODERM Krem; deri bakım ürünü olarak hazırlanmış bir kremdir. Kedi, köpek, at, küçük ve büyük baş hayvanların hassas veya hasarlı derilerine tatbik edildiğinde bandaj vazifesini görerek zar gibi kaplar, hassas ve hasarlı deriyi dış etkenlerden (kir, nem, UV, iritan ajanlar, darbe, sarmaşık, meşe ağacı, sumak gibi bitkilerden sızan zehirler), enfeksiyon etkenlerinden, haşerattan korur. Kuru ve çatlak cildin üzerini kaplayarak cildin tabii rejenerasyonunu destekleyerek yumuşamasını ve elastikiyetini kazanmasını sağlar, tahriş olmuş cildin dehidratasyonunu engeller. Hafif cilt tahrişlerinde, cilt döküntülerinde, cilt çatlak ve yarıklarında cildi koruyucu bir tabaka halinde örterek iyileşmelerini hızlandırır. 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: Biyo RİVODERM Krem kullanılmadan önce uygulama yapılacak bölge sabun ve su ile yıkanmalı ve kurulanmalıdır. Biyo RİVODERM Krem, gerek görüldüğünde günde 2-3 kez deri üzerine ovularak uygulanır. 

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: Karton kutu içinde 80 g’lık alüminyum ve lamine 100 g’lık tüplerde ve kavonozlarda satışa sunulmuştur. 

Kategoriler: Tıbbi Olmayan Ürünler

Alt Kategoriler: Ortak

Etiketler: Pomad