BİYO TRİCOBOR

DERİ BAKIM KREMİ 

10 g - 80 g - 100 g 

 

BİLEŞİMİ: TRİCOBOR Krem; Klorhekzidin HCL ve borik asit içeren kokusuz ve yağsız bir kremdir. 

KULLANIM SAHASI: TRİCOBOR Krem; kedi, köpek, at, küçükbaş ve büyükbaş hayvanlar için hazırlanmış deri bakım ürünü bir kremdir. Keratolitik ve lipolitik karakterdedir. Derinin üst tabakasında bulunan keratini yumuşatır ve kurumuş cilt hücrelerini, sertleşmiş ve kalınlaşmış cilt tabakalarını yumuşatarak dökülmesini sağlar. Ayrıca lipolitik özelliğiyle; derinin cildin yağdan arınmasını ve nemlenmesini sağlayarak, cilt dokusunun iyi bir görünüm kazanmasını kıl dip ve foliküllerinin temizlenmesini sağlar. Bazı cilt rahatsızlıkları neticesinde ortaya çıkan kabuk, siğil ve benzeri oluşumları bertaraf etmede esas tedaviye yardımcı olur. Cildin tabii rejenasyonunu destekleyerek yumuşamasını ve elastikiyetini kazanmasını sağlar. 

KULLANIM ŞEKLİ VE DOZU: TRİCOBOR Krem; kedi ve köpeklerde vücut, yüz, kulak, kuyruk ve patilerdeki derilerin ve tırnakların bakımı, atlarda ise eyer konulan kısımdaki yüzde, boyunda, bacaklardaki derilerin ve tırnakların bakımında kullanılır. Kullanılmadan önce deri üzerindeki kıllar kesilerek sabun ve su ile yıkandıktan sonra kurulanmalıdır. Her gün uygulanacak deri üzerine 5 cm2 kısma 5 mm kadar sıkılır, yayılarak emdirilir. Gerek görüldüğünde günde 2-3 kez tatbik edilebilir. 

TİCARİ TAKDİM ŞEKLİ: Karton kutu içinde 10 g ve 80 g’lık alüminyum tüpte ve karton kutu içinde, 100 g’lık PE kavanozda karton kutu içinde satışa sunulmuştur. 

Kategoriler: Tıbbi Olmayan Ürünler

Alt Kategoriler: Ortak

Etiketler: Pomad